Wędki

Niezależnie od preferowanej przez siebie formy wędkarstwa, w ofercie sklepu be-active.pl znajdziesz profesjonalne wędziska wszystkich popularnych kategorii. Sprzedajemy wędki do spinningu, w tym modele castingowe przystosowane do używania z ciężkimi przynętami, do wędkarstwa spławikowego, w tym bolonki i odległościówki, feedery i pickery do metody gruntowej, a także baty do połowu ryb bez stosowania kołowrotka.

Odpowiednie wędki na każdą okazję

Korzystając z bogatej oferty naszego sklepu, możesz zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt wędkarski dopasowany do każdej popularnej metody połowu ryb z brzegu lub z łódki. Są to przede wszystkim wędki spinningowe, spławikowe i gruntowe. Każda z wymienionych typów wędek dzieli się na kilka dodatkowych podkategorii. Wędziska spinningowe i ich szczególny wariant castingowy powstały z myślą o połowach ryb drapieżnych przy pomocy błystek, woblerów oraz różnych rodzajów gum. Wędki gruntowe, w tym feedery i pickery używane są głównie do połowu ryb na spokojnych wodach stojących, natomiast wędki spławikowe typu bolonki idealnie sprawdzą się na wodach głębokich.

Najlepsze wędziska w dobrej cenie

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach miłośników wędkarstwa do oferty naszego sklepu wprowadziliśmy nie tylko różne rodzaje wędzisk i ich kategorii, ale także sprzęt różniący się od siebie jakością wykonania. Dla osób początkujących przygotowaliśmy wędziska możliwie uniwersalne i przystępne cenowo, wykonane z podstawowych materiałów, odpowiednie do połowu ryb różnych gatunków. Z myślą o profesjonalistach przygotowaliśmy natomiast wędki wykonane z większą precyzją, lepiej przystosowane do połowu określonego gatunku ryb przy zastosowaniu jednego rodzaju przynęty.

Poznaj najlepsze modele, przystępnych cenowo wędek dla profesjonalistów i amatorów, miłośników wędkarstwa spławikowego, metody gruntowej lub spinningu. Znajdziesz w tym miejscu również proste w obsłudze baty, które nie wymagają stosowania kołowrotka. To wędziska przeznaczone do połowu małych ryb, często wykorzystywane podczas zawodów wędkarskich.

1 / 6
1 / 6
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 7955 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-25
Super
2024-06-22
Nie mam uwag . Towar i dostawa bez zarzutu
pixel