Przynęty spinningowe

Tym, którzy szukają wyzwań i chcą złowić duży okaz słodkowodnej ryby drapieżnej, polecamy różnorodne przynęty spinningowe. W ofercie przygotowanej przez sklep be-active.pl znajdziesz bogaty wybór wędkarskich przynęt sztucznych wszystkich kategorii, od klasycznych błystek zaczynając, przez przynęty miękkie, a na woblerach kończąc. Zamówisz u nas również akcesoria ułatwiające przechowywanie przynęt i ich transport.

Błystki i woblery

Podstawowym i jednocześnie historycznie najstarszym rodzajem sztucznych przynęt są błystki. To przynęty spinningowe twarde, wykonane z kawałka blachy i przymocowanych do niej haczyków, niekiedy ozdobione dodatkowymi elementami, które mają zachęcać ryby drapieżne do ataku. Oferujemy ich dwie wersje. Są nimi błystki obrotowe, które podczas zwijania linki lub żyłki w sposób charakterystyczny wirują w wodzie oraz błystki wahadłowe, które podczas zwijania zestawu poruszają się niczym wahadło. W sklepie znajdziesz również inne twarde przynęty wędkarskie. Są nimi woblery, czyli sztuczne przynęty, które wyglądem i ruchem mają imitować naturalny pokarm ryb drapieżnych.

Miękkie przynęty spinningowe różnych rodzajów

Alternatywą dla klasycznych przynęt twardych są charakterystyczne rippery, twistery i inne przynęty spinningowe miękkie, które przez kształt oraz kolor prowokują ryby drapieżne do ataku. W ofercie naszego sklepu znajdziesz dziesiątki rodzajów przynęt miękkich, w tym rippery wykonane z tworzyw wchodzących w reakcję z plastikiem. Do ich przechowywania należy wykorzystywać specjalne opakowania i skrzynki wędkarskie. W sklepie znajdziesz duże i małe pudełka na przynęty wszystkich rodzajów. Dzięki nim przechowywanie przynęt jest wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Przygotuj się do złapania dużego okazu szczupaka, sandacza, suma lub bolenia, sięgając po skuteczne przynęty spinningowe typu twardego lub miękkiego. W sklepie czekają na Ciebie setki przynęt w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. W celu zwiększenia komfortu ich przechowywania oraz transportu możesz zamówić również profesjonalną skrzynkę, pudełko lub wiadro.

1 / 24
1 / 24
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 8027 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Super
2024-07-13
Zamówienie otrzymałam bardzo szybko
pixel