Bądź jak Tony Hawk i wypróbuj deskorolkę

Bądź jak Tony Hawk i wypróbuj deskorolkę

Kompletowanie sprzętu

 

Zacznij od tego, by znaleźć deskę która pasuje do Twoich zainteresowań. Istnieje wiele stylów i marek dostępnych dla wszystkich poziomów umiejętności i zainteresowań. Odwiedź lokalny skate shop, aby przejrzeć wybór i uzyskać poradę od bardziej doświadczonych ekspertów w wyborze deskorolki, która jest odpowiednia dla Twojego rozmiaru i pragnień ze swojej deski. Na pewno pomogą, ale ostatecznie bardziej opłaca Ci się ją kupić w sieci – jest większy wybór i lepsze ceny.

 

LongBoard czy PennyBoard?

 

Będąc tam na pewno usłyszysz, by zerknąć na longboardy np. deskorolka Nils Extreme Longboard LB-P3609 (https://be-active.pl/product-pol-1346-Deskorolka-NILS-EXTREME-Longboard-LB-P3609.html) świetnie nadają się do nauki i są łatwe w manewrowaniu dla początkujących. Jeśli interesuje Cię coś, na czym szybko będziesz mógł wykonać podstawowe triki - longboard to zdecydowanie dobra opcja. Nie nadają się jednak do bardziej zaawansowanych trików, więc jeśli interesuje Cię ollie, nie jest to najlepszy wybór.

 

Modną alternatywą o innych możliwościach jest lekka i całkiem inna deskorolka pennyboard BE-ACTIVE.PL wz4. Aby dobrze wybrać musisz w pierwszej kolejności określić, czego szukasz w tym sporcie.

 

Jeśli już wybierzesz deskorolkę…

 

upewnij się, że jest poprawnie skonfigurowana dla początkującego. Nie chcesz super zakrzywionej deski, gdy dopiero zaczynasz. Chociaż tego typu funkcje mogą być świetne do robienia sztuczek, jest na nich o wiele trudniej jest utrzymać równowagę podczas jazdy, co sprawia, że są zbyt ciężkie dla laików. Szukaj stosunkowo płaskiej deski – na takiej będzie Ci się najlepiej uczyć. Możesz później wymienić ją na bardziej zaawansowany model, jak deskorolka NILS EXTREME Longboard Wood Homeland Szkielet (https://be-active.pl/product-pol-461-Deskorolka-NILS-EXTREME-Longboard-Wood-Homeland-Szkielet.html) ale to w miarę rozwoju swoich umiejętności.

 

Deska to nie wszystko!

 

Zawsze zakładaj ochraniacze i kask. Niezbędne jest posiadanie kasku do jazdy na deskorolce, który ma gładką powierzchnię i wygodny pasek do podbródka, aby chronić głowę nawet podczas ewolucji. Prawdopodobnie upadniesz wiele razy, więc bardzo ważne jest, abyś zapewnił sobie bezpieczeństwo i nosił kask i ochraniacze. Spójrz na ten zestaw ochraniaczy Nils Extreme Ochraniacze H407 Szaro-Niebieskie S, M, L, Xl (https://be-active.pl/product-pol-1174-ZESTAW-OCHRANIACZY-NILS-EXTREME-OCHRANIACZE-H407-szaro-nieb-S-M-L-XL.html) wygląda całkiem fajnie!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7861 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-14
Dla mnie i mojej córki rewelacja.
2024-04-14
Sprzęt zgodny z opisem oraz zdjęciem. Po krótkim montażu można już machać. Polecam
pixel