Aktywny od dziecka – wrotki jako świetny prezent dla najmłodszych

Aktywny od dziecka – wrotki jako świetny prezent dla najmłodszych

Dzieci tego pokolenia są naprawdę pierwszymi, którzy dorastają w wieku kultu sprawności fizycznej – to bardzo dobra tendencja, bo dzięki niej dzieci wcześnie uczą się korzyści płynących z utrzymania zdrowia i dobrej kondycji fizycznej.

Ale oczywiście regularne programy treningowe nie są tym, czego potrzebują - przyjemność jest kluczowym składnikiem każdego sportu lub programu ćwiczeń - szczególnie dla dzieci, a wrotki jako prezent zapewniają im właśnie to.

Co więcej dzisiaj nie ma żadnego problemu ze znalezienie tych, które spodobają się młodym wrotkarzom – małym dziewczynkom kochającym kolor różowy z pewnością przypadną do gustu
wrotki nils 3w1 natomiast każdy młody amator szybkiej i bezpiecznej jazdy polubi wrotki 3w1 w niebieskiej odsłonie. Znajdzie się nawet coś dla nieco starszych dziewcząt – wrotki Nils Extreme Retro dostępne w trzech kolorach (https://be-active.pl/product-pol-919-Wrotki-NILS-EXTREME-NQ18311-RETRO.html) to nie tylko przyjemny sposób na aktywność, ale także możliwość pochwalenia się przed znajomymi – co przecież w wieku nastoletnim ma niebagatelne znaczenie.

wrotki i rolki

Dając dziecku wrotki w prezencie zapewniasz mu:

  • zabawny sposób na zwiększenie siły mięśni i wytrzymałości sercowo-oddechowej (spala się od 330 do 600 kalorii na godzinę)
  • poprawę siły, równowagi, zwinności, koordynacji i elastyczności
  • fantastyczne źródło ćwiczeń aerobowych (mały wpływ na stawy)
  • klucz do kontroli wagi (dotyczy wszystkich głównych grup mięśniowych)

 

Poza tym, jazda na wrotkach jest bardzo łatwa do nauczenia i równocześnie jest to doskonały środek odstresowujący i budujący entuzjazm. Co więcej, zapewnia do 50% mniej wstrząsów uderzeniowych w odniesieniu do stawów w porównaniu z bieganiem. Nawet eksperci – lekarze i nauczyciele wychowania fizycznego polecają jazdę na wrotkach jako świetną formę fitness nie tylko dla dzieci, ale dla osób w każdym wieku. Podarowanie dziecku prezentu jakim są wrotki – na szczególną okazję, bądź nawet bez okazji, jest niczym zapewnienie im zdrowego jutra, jak więc z tego nie skorzystać?

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7631 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-26
Jesteśmy bardzo zadowoleni będziemy Was polecać
2024-02-26
o.k.
pixel