3 w 1 - łyżworolki, łyżwy i wrotki, czyli zestaw na każdą porę roku

3 w 1 - łyżworolki, łyżwy i wrotki, czyli zestaw na każdą porę roku

Wszystko zależy od tego, dla kogo wyposażenie będzie przeznaczone, ponieważ wrotki dla dzieci to coś zupełnie innego, niż łyżwy dla osoby dorosłej. My ze swojej strony chętnie przedstawimy Wam możliwości i propozycje, które według nas zasługują na uwagę, a Wy sami ocenicie, czy mamy rację – liczymy, że takie produkty przypadną Wam do gustu, gdyż rozwiązują one wiele niedogodności.

Dla dzieci i do nauki jazdy

Chociaż producenci wyposażenia All in One zazwyczaj stawiają na produkty skierowane do najmłodszej grupy odbiorców, to bez problemu można często znaleźć asortyment odpowiadający rozmiarom dla dorosłych. Jako przykład możemy podać model łyżworolek regulowanych 3w1 NH4413 – dostępne są one do zakupu w wariantach S (31-34), M (35-38), L (39-42). Dzięki temu nawet dojrzałe kobiety lub mężczyźni, którzy nie mieli wcześniej kontaktu z jazdą na łyżworolkach, mogą rozpocząć swoją przygodę na dużo łatwiejszych do opanowania wrotkach – przechodząc z czasem do trudniejszej jazdy na rolkach, które oferują szybszą i bardziej dynamiczną jazdę.

Produkt został wyposażony także w łożyska ABEC 7, charakteryzujące się dużą szybkością. Zalecamy więc naukę pod nadzorem osób trzecich – w ten sposób każdy zadba o bezpieczeństwo swoich pociech i siebie samego. W zimę wystarczy zmienić kółka na ostrze i można wybierać się z przyjaciółmi lub rodziną na lodowisko.

Błyskawiczna zmiana – zaawansowana konstrukcja wykorzystująca proste rozwiązania

Chociaż zmiana kółek na płozę może wydawać się trudna, to wystarczy jedynie odkręcić i przykręcić kilka śrub. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut i nawet osoby bez doświadczenia poradzą sobie z tym zadaniem.

Warto także przyjrzeć się dostępnym możliwościom takiego produktu jak łyżworolki NH0320 A SET 4W1 NILS EXTREME. Udostępniają one nie tylko zmianę rolek na łyżwy i wrotki dla dzieci, ale także czwartą opcję, która posiada dwa koła z tyłu i jedno z przodu – może to być dodatkowe utrudnienie dla dzieci, które dobrze radzą sobie na wrotkach i powoli chcą zacząć uczyć się jeździć na rolkach. W ten sposób zarówno pociechy, jak i osoby dorosłe mogą cieszyć się wyposażeniem całorocznym.
Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7579 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-19
Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie, wszystko zgodnie z opisem, porządnie wykonane.
2024-02-19
realizacja super express
pixel