Najlepsze atlasy do ćwiczeń do 1000 złotych. Ranking 2018

Najlepsze atlasy do ćwiczeń do 1000 złotych. Ranking 2018

Atlas do ćwiczeń, wyciąg HMS Hektor 3

Jeśli chcesz poprawić wygląd Twojej sylwetki, wzmocnić mięśnie i polepszyć kondycję, to dobrym wyborem będzie ten atlas od HMS. W jego skład wchodzą m.in. wyciąg górny i dolny, modlitewnik, wieża latissimus i prasa do nóg. Zapewnia on rozwój praktycznie każdej partii Twojego ciała. - Do ćwiczenia bicepsów możemy wykorzystać modlitewnik, wyciąg dolny i linki do których przymocowany będzie odpowiedni ciężar. Linki przyciągamy do siebie siłą ramion, które oparte są na modlitewniku. - Plecy rozwiniemy dzięki wyciągowi górnemu, z którego ściągamy odpowiednio obciążoną sztangę. - Oczywiście możemy zadbać również o siłę naszych mięśni piersiowych, które ćwiczymy wyciskając klatkę w pozycji siedzącej. - Nie wolno zapominać o nogach, które nie tylko wpływają na wizualna stronę naszego ciała, ale także mają wiele funkcji, taką jak stabilizacyjna. Warto, by nasza muskulatura rozwijała się proporcjonalnie, dlatego na tym atlasie możesz ćwiczyć m.in. mięsień dwugłowy uda.

Cały przyrząd nie zabiera dużo miejsca, więc na pewno znajdzie się na niego miejsce w domowym zaciszu. Jego szerokość to 120 cm, wysokość 207 cm, a długość to 112 cm. Całość zbudowana jest z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal, z której zrobione są linki. Montaż tego urządzenia jest bardzo prosty i nie zajmie więcej niż godzinę. Ze względu na prostą obsługę i możliwość swobodnego regulowania obciążenia, atlas ten przeznaczony jest również dla osób starszych, które mimo upływu lat ciągle chcą cieszyć się formą. Regulacja idzie w parze z poziomem zaawansowania - zaczynasz ćwiczenia z najlżejszym ciężarem i stopniowo go dokładasz.

Atlas do ćwiczeń

Atlas do ćwiczeń ławeczka Pretorians PHA402-100

Drugą naszą propozycją jest atlas od Pretorians, który również wpłynie na równomierny rozwój ciała. Tak samo jak poprzedni świetnie sprawdzi się w treningu ramion, pleców, barków i nóg. Poszczególne elementy zbudowane są z wysokiej jakości materiałów, które nie tylko zapewniają płynność i bezpieczeństwo ćwiczeń, ale także stosunkowo ciche użytkowanie. Rączki nałożone na stalowe elementy gwarantują komfortowe wykonywanie ćwiczeń, takich jak: rozpiętki, wyciskanie, ściąganie sztangi do pleców. Po zdjęciu modlitewnika swobodnie możesz ćwiczyć mięśnie nóg. Do zestawu dołączona jest instrukcja, która krok po kroku poprowadzi Cię przez proces montażu

Atlas do ćwiczeń to dobre wyjście dla osób, które lubują się w domowym zaciszu i bez dojazdów na siłownię chcą osiągnąć dobrą formę. Przeznaczony zarówno dla profesjonalnych kulturystów, a także dla tych, którzy zaczynają przygodę z siłownią. Produkt jest niewielki wymiarowo, co na pewno stanowi dużą zaletę, gdy nie mamy w mieszkaniu dużych pomieszczeń.

Rekomendowane produkty BeActive

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 7836 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Bez zastrzeżeń
2024-05-20
Obsługa bardzo miła ,pomocna ,szybka realizacja ,terminy realizowane zgodnie z tym co jest napisane
pixel