Najciekawsze wrotki na 2020 rok!

Najciekawsze wrotki na 2020 rok!

Nikt nie lubi kupować przestarzałych konstrukcji, jeśli na rynku dostępne są innowacyjne i nowoczesne rozwiązania. Możliwości produkcyjne z każdym sezonem są coraz bardziej imponujące pod względem zaawansowania, dzięki czemu każdy znajdzie to, czego szuka. Doskonałym przykładem są klasyczne wrotki dla dzieci, które wracają do łask wielkimi krokami. Przedstawiamy inspiracje, które powinny zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Zapraszamy serdecznie do lektury i mamy nadzieję, że każdy znajdzie odpowiedzi na swoje pytania.

Wrotki dla dzieci i dorosłych

Wrotki są wyposażeniem, które większości osób kojarzy się z asortymentem dla dzieci. Biorąc jednak pod uwagę, że swoją popularność zyskały w latach 80-tych, można powiedzieć, że pierwszą młodość mają już za sobą. Dziś jednak wracają do łask, ponieważ coraz większa ilość sklepów sportowych dysponuje wrotkami zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Czym takie konstrukcje różnią się od siebie? Sprawdźmy!

NQ4411 A Nile Extreme to doskonały przykład wrotek zaprojektowany z myślą o najmłodszych użytkownikach. Oferują one m.in.:

-
łożyska ABEC 7,
-
koła PU 54mm/32A,
-
możliwość regulacji rozmiaru,
-
miękką wkładkę,
- niezawodne i wytrzymałe zapięcia.


Czy wrotki dla dorosłych czymś się różnią? Jedynie twardością i wielkością kół oraz designem. Skonstruowane są niemal w identyczny sposób i wykorzystują te same systemy. 

Wrotki do jazdy figurowej

Czy konstrukcję wrotek można podzielić ze względu na styl jazdy? Okazuje się, że tak. Klasyczny model dysponuje butem zakrywającym i usztywniającym kostki. Wrotki do jazdy figurowej są o wiele bardziej elastyczne, ponieważ but jest wykonany ze skóry (dokładnie tak, jak w przypadku łyżew do jazdy figurowej).

Doskonałym przykładem są wrotki NILS EXTREME NQ8400.
Oferują one m.in.:

- kółka: PVC 56x32mm
-
łożyska: 608Z
-
wysoką cholewkę chroniącą kostkę,
-
elastyczny materiał, który nie ogranicza ruchów,
-
satysfakcjonującą wentylację, przedni hamulec.

Wielofunkcyjne produkty 4w1 – czy warto?

Korzystają z zaawansowanej i innowacyjnej myśli technicznej, projektanci stworzyli niezwykle ciekawą i uniwersalną propozycję. Są to modele typu 3w1 i 4w1, które udostępniają możliwość zmiany rozstawu kół na klasyczne wrotki dziecięce, 3 koła, łyżworolki lub tradycyjne łyżwy (zmiana kół na płozy). 

Czy to wytrzymałe i satysfakcjonujące rozwiązanie? Biorąc pod uwagę, że użytkownicy otrzymują wiele możliwości w jednym produkcie, jest to propozycja całosezonowa. Dzięki temu nie trzeba kupować maluchom oddzielnie wrotek, rolek i łyżew, gdyż prawdopodobnie wyrosną one z nich już po pierwszym sezonie. 

Model NILS EXTREME NH1105 zapewnia takie parametry jak:
-
zmiana kół na płozy łyżew,
-
ustawienie kół w pozycji łyżworolek lub wrotek,
-
szybkie łożyska 608Z,koła z wytrzymałego PVC,
- możliwość regulacji rozmiaru, 
-
zapięcia: klamra, pasek na rzep, sznurowanie.

J
ak widać, jest to niezwykle wytrzymały i bezpieczny model. Dzięki regulacji buta o 3 rozmiary i możliwości modyfikacji jest to produkt całoroczny, który wystarczy dziecku na kilka sezonów. Nie trzeba więc obawiać się, że maluch szybko wyrośnie z danego produktu.

Rekomendowane produkty BeActive

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7622 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-27
szybko i zgodne z zamówieniem
2024-02-25
Polecam. Fajne krzesełko.
pixel