Bezpieczny upadek - nasze propozycje ochraniaczy dla skaterów

Bezpieczny upadek - nasze propozycje ochraniaczy dla skaterów

Niezależnie od tego czy Twoim zadaniem ochraniacze wyglądają fajnie, czy nie – są mądrą inwestycją. Aby nieco zaoszczędzić najlepiej kupić je w zestawie jak np. zestaw ochraniaczy Nils Extreme Ochraniacze H108 Czarne Xs, S, M, L.

 

Wybór odpowiednich ochraniaczy na kolana


Ochraniacze na kolana są niezbędne do ochrony ciała w czasie jazdy. Nakolanniki są lżejsze niż inne ochraniacze, zapewniają odpowiednią elastyczność i ochronę, której potrzebujesz podczas jazdy na deskorolce czy rolkach.

Szukając odpowiednich pamiętaj, że ochraniacze na kolana nie powinny ograniczać ruchu. Aby prawidłowo zmierzyć rozmiar potrzebnych nakolanników, wykonaj następujące czynności:

Owiń miękką taśmą środek kolana. Zmierz się na wysokości kolana, u góry lub na dole nogi, w miejscu, w którym ochraniacz będzie mieć swój koniec i początek.

Jeśli nie masz elastycznej taśmy mierniczej, spróbuj wykorzystać do tego sznur i zmierzyć go po pobraniu wymiarów.

 

Wybór ochraniaczy na łokcie

 

Ochraniacze na łokcie na deskorolce są niemniej potrzebne do ochrony ciała. Zapewniają nieprzeciętną ochronę, szczególnie w momencie upadania. Podobnie jak ochraniacze na kolana, również i te na łokcie nie powinny ograniczać ruchu. Aby zmierzyć, jakie rozmiar będzie Ci potrzebny wykonaj czynności analogiczne do tych powyżej.

 

Wybór ochraniaczy na nadgarstki

 

Ochraniacze na nadgarstki pomagają chronić i wspierać nadgarstki. Zapewniają one maksymalną ochronę poprzez pochłanianie wstrząsów podczas upadków. Odpowiednie ochraniacze na nadgarstki są w pełni wyściełane, trwałe, elastyczne i łatwe do owinięcia wokół nadgarstka, to ważne bowiem muszą zapewnić idealne dopasowanie.

 

Ochraniacze na nadgarstki mogą być noszone zarówno przez początkujących, którzy dopiero zaczynają, lub zawodowców, którzy chcą być agresywni i uczyć się nowych trików skatingowych i akrobacji. Dzisiejsze sklepu oferują szeroki wybór ochraniaczy na nadgarstki, które są idealne dla każdego skatera. Mimo, iż większość ochraniaczy na nadgarstki jest regulowana, i tak nadal bardzo ważne jest dokładne zmierzenie dłoni i nadgarstka, aby zagwarantować idealne dopasowanie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7900 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-21
Zgodnie z zamówieniem.
2024-04-21
Bardzo sprawnie i szybko zrealizowane zamówienie,
pixel