ONE FITNESS

Pracuj nad formą ze sprzętem One Fitness! Odkryj popularne akcesoria treningowe i specjalistyczne urządzenia do ćwiczeń aerobowych, dzięki którym zrzucisz balast zbędnych kilogramów, poprawisz kondycję i wyrzeźbisz ciało. W ofercie marki znajdziesz wszystko, co niezbędne do wyposażenia sali gimnastycznej i domowej siłowni dostosowanej do potrzeb osoby preferującej trening wytrzymałościowy i ogólnorozwojowy.

Akcesoria treningowe One Fitness

Korzystając z bogatej oferty marki, możesz zaopatrzyć się zarówno w tradycyjne maty do ćwiczeń, które stabilizują podparcie i skutecznie izolują od podłoża, jak i w różnego rodzaju proste przyrządy treningowe. Firma sprzedaje m.in. gumy mini band do ćwiczeń z oporem. Gumy aktywują wybrane grupy mięśniowe i stymulują je do wzrostu. One Fitness to także kolorowe obciążniki na ręce i nogi stosowane nie tylko w treningu fitness, ale także w ćwiczeniach ogólnorozwojowych, w treningu crossfit. W ofercie marki znajdziesz również gimnastyczne piłki do ćwiczeń, duże i małe, różnego rodzaju wałki i rollery, skakanki, ściskacze do rąk i wiele więcej. To profesjonalnie wykonany, trwały i estetyczny sprzęt fitness, który przyda się w każdej domowej siłowni.

Urządzenia treningowe mechaniczne One Fitness

Dopełnieniem oferty marki One Fitness są bardziej złożone sprzęty mechaniczne, które urozmaicają codzienne treningi i zwiększają ich efektywność. Doskonałym przykładem takiego sprzętu jest stacjonarny rower treningowy magnetyczny z funkcją płynnej regulacji oporu, z komputerkiem monitorującym wiele istotnych parametrów treningowych. Innym przykładem mechanicznego sprzętu sportowego tej marki jest niewielki wioślarz z hydraulicznym systemem oporu, który pozwala na wierne odwzorowanie naturalnego ruchu wioślarskiego, doskonale sprawdzający się w treningu ramion, barków, pleców i nóg.

Wyposaż domową siłownię w podstawowe akcesoria treningowe One Fitness, ewentualnie zainwestuj w profesjonalne maszyny tej marki dedykowane treningom wytrzymałościowym. Kupuj sprawdzony sprzęt w przystępnej cenie! Zapraszamy do składania zamówień.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7635 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-27
Super. Jestem zadowolona. Dziękuję
2024-02-26
Jesteśmy bardzo zadowoleni będziemy Was polecać
pixel